top of page

06-07, an

|

LTBA Kaunas Namai

"LTBA Stojamieji", Kaunas

"LTBA Stojamieji" - atskleiskime prigimtinį vaiko potencialą Baletui kartu ir išrinkime tinkamą klasę naujam 2022-2023 mokslo metų sezonui

Registration is closed
See other events
"LTBA Stojamieji", Kaunas
"LTBA Stojamieji", Kaunas

Laikas ir vieta

2022-06-07 18:00

LTBA Kaunas Namai, Griniaus g. 2

Apie renginį

"LTBA Stojamieji" - atskleiskime prigimtinį vaiko potencialą Baletui kartu ir išrinkime tinkamą klasę naujam 2022-2023 mokslo metų sezonui.

- VAIKŲ PRIGIMTINIS POTENCIALAS

Vienas iš LTBA tikslų yra maksimaliai atskelsiti vaikų potencialią, o tėvams rūpi, kaip tą padaryti.

Pasitelkiant specialistų pagalba, stojamųjų metu, mes galėsime Jums atskleisti, kokius prigimtinius duomenis turi vaikas vienai ar kitai sričiai. Turime paminėti, kad dalis duomenų lavinama, dalis - sunkiau. Jei norite sužinoti apie savo vaikų prigimtinį potencialą Baletui, kviečiame į LTBA peržiūras.

- LABIAUSIAI TINKANTI BALETO KLASĖ

Taip pat, kartais sunku pasirinkti tinkamą Baleto klasę. Stojamųjų metu, srities profesonalai, padės Jums tą padaryti.

- BALETAS - PRIORITETINIS UŽSIEMIMAS, O GAL NET PRADŽIA KARJERAI?

Jei yra noras, kad Baletas taptų prioritetiniu užsiėmimu, o galbūt net galimybė pastatyti pagrindą dabar, kad nusprendęs ateityje vaikas galėtų pasirinkti Baletą, kaip profesiją, stojamųjų metu, patarsime visais rūpimais klausimais ir jei bendrai nuspręsime, kad verta, patarsime, kaip eiti šiuo keliu toliau.

- KOMISIJA

Komisijoje dalyvauja patyrę Baleto pedagogai, gimnastikos trenerė, reikalui esant konsultuoja kineziterapeutė.

- KAIP VYKS STOJAMIEJI?

Profesonalų pagalba, mes galėsime Jums atskleisti vaiko prigimtinius įgudžius, bus tikrinama: vaiko kūno proporcijos, pėdos sandara, lankstumas, sausgyslių paslankumas, šuolis, muzikalumas, artistiškumas ir kita.

Žinoma, yra ir kitų dėsnių, kurie gali būti pastebimi ne iš karto, kaip pavyzdžiui vaiko darbštumas, užsispyrimas, kūrybiškumas, motyvacija ir gebėjimas koncentruoti dėmesį. Kartais šios savybės padaro stebuklus. Jei vaikai maži, mes stengiamės patikrą pateikti žaismingai, jei vyresni - tiesiog draugiškai :)

Bendrinti šį renginį

bottom of page