top of page

Mūsų misija yra mokyti ir ugdyti klasikinio baleto ir šiuolaikinio šokio šokėjus pagal aukščiausius įmanomus standartus. LTBA akademija siūlo kruopščiai suformuotą šokių kursą suderintą su plačia akademine programa vaikams ir pamokas suaugusiems. 

Esame Vilniuje ir Kaune ir turime du skyrius: baleto ir šiuolaikinio šokio.

LTBA_Baleto_pasirodymas_2021_edited.jpg

Akademinis
baleto 

skyrius

Akademinėse klasėse mokosi atranką praėję mokiniai nuo 6 iki 13 m. ir mokslo pabaigoje įgyja klasikinio šokio (baleto) pradmenų diplomą pagal visuotinai priimtą klasikinio šokio mokymo Vaganovos programą.

Šiose klasėse orientuojamės į profesionalų rezultatą: judesių atlikimo kokybę, fizinį stiprinimą, lankstumo lavinimą ir kūrybiškumą.

 

Šių klasių mokiniai  turi galimybę metų eigoje dalyvauti vietiniuose ir tarptautiniuose baleto konkursuose. Metų gale vyksta atsiskaitymas, įteikiamas metų baigimo diplomas ir mokinys perkeliamas į aukštesnę baleto klasę.

Vyresni nei 13 m. mokiniai gali tęsti mokslą „Advance“ klasėje iki 16 m. 

Mūsų mokiniai yra vieninteliai iš Lietuvos privačių baleto mokyklų, kurie įstojo į geriausias pasaulio baleto mokyklas: „Ecole de danse de l’Opera national de Paris“ Paryžiuje, „Royal ballet school“ Londone, „American Ballet Theatre Jacqueline Kennedy Onassis School -ABT“ Niujorke, „Ellison ballet“ Niujorke.

-> Daugiau apie pasiekimus <-

Pirmoji privati baleto akademija Lietuvoje

Prestižas ir elegancija

Auginame kokybę nuo 2009 m.

Baleto
Šokio
Skyrius

Šokio klasėse mokosi visi norintys vaikai nuo 3 iki 18 m. 

Pagrindinis šokio klasių tikslas yra baleto choreografijų mokymasis, baleto pažinimas, sceninė praktika, mėgavimasis mokymosi procesu nesiekiant profesonalių rezultatų. 

Šokio skyrius – tai puiki vieta vaikams atrasti save šokio mene. Visų mokyklos mokytojų bendradarbiavimo dėka galime mokinti vaikus aukščiausia kokybe. Pamokų metu mokinio kūnas tampa grakštesnis, fiziškai stipresnis ir sveikesnis. Taip pat vystosi emociniai, meninės saviraiškos ir tarpusavio bendravimo įgūdžiai.


Kiekvienas šokio skyriaus mokinys turi galimybę metų bėgyje būti pastebėtas ir nukreiptas į tinkamą  grupę ar akademinę klasę .

 

Mokslo metų pabaigą vainikuoja baigiamasis baleto spektaklis bei ryškūs pasirodymai didžiosiose miestų scenose.

LTBA_baletas_vaikams.jpg

„Prestižas, kokybė, elegancija – 

tik žodžiais klasiškas nebūsi.

Tai slypi Tavo kūne, pasitikėjime savimi ir manierose.“

LTBA_Baleto_Akademija_siuolaikinio_sokio_pamokos_edited.jpg

Šiuolaikinio
šokio
skyrius

Skirta vaikams nuo 9-erių metų ir suaugusiems

Šiuolaikinis šokis turi didžiulę įvairovę technikų, kurios nuolatos vystosi, keičiasi bei atsiranda naujų. Čia susijungia keli šokių stiliai- modernusis šokis, baletas, džiazinis baletas, gatvės šokiai ir kita.


Pamokose naudojame modernaus šokio technikų pagrindus ir leidžiamės į šiuolaikinio šokio gilumas. skatindami vidinę sąviraišką per kūno judesius.


Pažindinamės su „floor-work“ (arba baleto terminologijoje – „parteris“) technika, kuri yra neatsiejama dalis idėjai išreikšti.

Baleto 

skyrius

berniukams 

Skirta berniukams nuo 6 iki 13 m. 

Baleto artistas – tai viena vyriškiausių profesijų, reikalaujanti ne tik puikaus fizinio pasirengimo, bet ir gebėjimo dirbti komandoje. 

 

Baleto mokymasis nuo vaikystės, berniukams formuoja įprotį nuolat užsiimti fizine veikla, kuri reikalinga ne tik puikiai formai palaikyti, bet ir padeda bet kokiame sporte. Taip yra todėl, kad baleto pamokų metu yra stipriai ugdoma ištvermė, lankstumas, koordinacija, disciplina. 

 

Vėliau šis fizinis paruošimas perteikiamas per meninę prizmę – muzikalumą, artistiškumą, šokio išraišką. 

LTBA_baletas_berniukams.jpg

Mūsų tikslas yra perduoti meilę šokiui ir aukštajam menui, skatinti saviraišką per judesį ir formuoti pasitikėjimo savimi jausmą. Siekiame kurti turiningą laiką ir įsimintiną vaikystę, kuri veda prie elegantiškos ateities.

bottom of page