top of page
FotoKM-8949.jpg

Data: 2023/ 24

Vieta: LTBA Gedimino namai, Vilnius

Mokytojai: Anželika Cholina ir Živilė Baikštytė

A|CH Meistriškumo klasė 
prie LTBA

Koks yra Meistriškumo klasės tikslas? 

 

Tapti profesonaliu teatro artistu.

 

Pasiruošti ir įgauti patirties pasirodyti A|CH teatro scenoješokio spektaklyje su Lietuvos žvaigždėmis.  

 

Įgauti vieno sezono nemokamą sceninę praktiką teatre. 

Turėti dvi profesijas: savo pasirinktą bei teatro artisto. A|CH teatras artistams suteikia galimybę turėti laisvą grafiką, kuris leistų turėti du darbus.

meistriskumo_klae_andzelika_cholina_prie_ltba.png

1-oji privati baleto akademija Lietuvoje

Prestižas, kokybė, elegancija

A|CH Meistriškumo klasė prie LTBA

Apie Meistriškumo klasę:

Tai analogo Lietuvoje neturinti klasė, kuri buvo įsteigta 2022 m. rugsėjo mėn. ir šiemet tęsia savo veiklą LTBA. Šioje klasėje, praėję specialią atranką, mokosi gabūs baletui ir šokio menui vaikai iš įvairių Lietuvos baleto mokyklų. 

 

Klasei vadovauja A|CH teatro įkūrėja, režisierė-choreografė, docentė Anželika Cholina ir LNOBT bei A|CH teatro prima balerina, šiuo metu vedančioji A|CH teatro ir LNOBT baleto trupės pedagogė-repetitorė Živilė Baikštytė. 

Meistriškumo klasės darbo planas:

Pamokos Meistriškumo klasėje prasidėjo nuo rugsėjo 10 d. ir vyksta kiekvieną sekmadienį, nuo rugsėjo mėn. iki liepos mėn., Gedimino pr. 22, Vilniuje, pagal šį planą:

 

1) 15:00 - 17:30 - Meistriškumo klasė su Živile Baikštyte

2) 17:30 - 19:00 - pamoka arba pastatyminė repeticija su Anželika Cholina

Mokymo procesas savyje apima šias kryptis:

1) Klasikinio šokio pamokoje su Živile Baikštyte mokiniai, teoriškai ir praktiškai, mokosi klasikinio šokio metodikos ir atlikimo meno. Pamoka susidaro iš klasikinio šokio kombinacijų prie atramos, salės viduryje, šuolių, sukinių bei puantų technikos. Metodinės žinias Ž. Baikštytė perduoda pasitelkdama ne tik asmeninę baleto solistės patirtį, bet ir remiasi Agripinos Vagonovos klasikinio šokio metodika, kurią susistemino ir perdavė Jolanta Vymerytė.

2) Anželikos Cholinos pamokoje vyksta mokinio virsmas į artistą — naudodama savo unikalią metodiką, apjungdama įvairias šokio technikas ir aktorinio meistriškumo žinias, spektaklio ar choreografinių eskizų pastatyminio proceso metu, choreografė atskleidžia mokinio vidų ir padeda susiformuoti jo individualybei. 

Tikslas:

Akivaizdus pirmųjų mokslo metų rezultatas – A|CH teatro šokio spektaklio „JAUNYSTĖ arba scenarijai pagal kuriuos gyvena tėvai ir vaikai“ premjera, kuri įvyko 2023 m. liepos mėn. ir buvo parodyta 6 kartus įvairiuose Lietuvos miestuose. Šiame spektaklyje dalyvauja visi dvylika ACH Meistriškumo klasės mokinių. „Jaunystė“ jau įgavo didžiulį populiarumą, yra sėkmingas, repertuarinis spektaklis, kuris bus rodomas ne vieną sezoną, todėl natūraliai susidursime su jaunųjų artistų, kurie šiame spektaklyje šoka VAIKUS, kaita — vaikai užauga, todėl šiais metais nuspręsta į Meistriškumo klasę kviesti mokinius nuo 11 m., kurie, laikui bėgant, galėtų pakeisti „Jaunystėje“ esamus vaikus-artistus, o šie galėtų šokti jau kituose choreografės darbuose.

Anželika Cholina savo Meistriškumo klasės mokinius kviečia dalyvauti ne tik A|CH teatro pastatymuose — LTBA Kauno filialo mokinės dalyvauja Kauno muzikinio teatro Anželikos Cholinos kurtame balete pagal A. Šenderovo muziką „Dezdemona“, kuriame sukūrė Jago dukters vaidmenis.

 

Užsiėmimų laikas: 

Sekmadieniais nuo 15:00 iki 19:00

 

Vieta: 

LTBA Gedimino namai (Gedimino pr. 22, Vilnius).

 

Kaina: 

1 mėn. Meistriškumo klasės kaina - 400 EUR.

Atranka:

Atranka į A|CH Meistriškumo klasę jau įvyko.

Norint sužinoti daugiau informacijos apie galimybę prisijungti, kviečiame susisiekti su mumis paštu info@baletas.com

A|CH Teatro spektaklių galerija

bottom of page