top of page

09-10, sk

|

GEDIMINO Namai

Atranka į A|CH Meistriškumo klasę prie LTBA

Laukiame geriausių Baleto mokinių Anželikos Cholinos Šokio Teatro ir Lietuvos Tarptautinės Baleto Akademijos sukurtoje meistriškumo klasėje!

Registration is closed
See other events
Atranka į A|CH Meistriškumo klasę prie LTBA
Atranka į A|CH Meistriškumo klasę prie LTBA

Laikas ir vieta

2023-09-10 12:00

GEDIMINO Namai, Gedimino pr. 22, Vilnius 01103, Lithuania

Apie renginį

Jeigu tau jau yra 11 metų, tu turi šansą patekti į ACH teatro Meistriškumo klasę prie LTBA!

Tai analogo Lietuvoje neturinti klasė, kuri buvo įsteigta 2022 m. rugsėjo mėn. ir šiemet tęsia savo veiklą LTBA. Šioje klasėje, praėję specialią atranką, mokosi gabūs baletui ir šokio menui vaikai iš įvairių Lietuvos baleto mokyklų.

Klasei vadovauja ACH teatro įkūrėja, režisierė-choreografė, docentė Anželika Cholina ir LNOBT bei ACH teatro prima balerina, šiuo metu vedančioji ACH teatro ir LNOBT baleto trupės pedagogė-repetitorė Živilė Baikštytė.

Atranka:

Įgauta patirtis ACH Meistriškumo klasėje yra vienareikšmiškai unikali, svarbi ir didelė, todėl norinčius mokytis, mergaites ir berniukus nuo 11 metų, kviečiame registruotis į atranką, kuri įvyks š.m. rugsėjo 10 d. 12 val. LTBA salėje, Gedimino 22, Vilniuje.

Atranka į Meistriškumo klasę vyks šia tvarka:

12:00 - klasikinio šokio pamoka su Živile Baikštyte

13:30 - klasikinės variacijos arba šiuolaikinio šokio peržiūra (galima šokti ir variaciją, ir šiuolaikinį šokį)

Turėti su savimi repeticijų rūbus ir muzikos įrašą.

Pamokos:

Pamokos Meistriškumo klasėje prasidės nuo rugsėjo 10 d. ir vyks kiekvieną sekmadienį, nuo rugsėjo mėn. iki liepos mėn., Gedimino pr. 22, Vilniuje, pagal šį planą:

1) 15:00 - 17:30 - Meistriškumo klasė su Živile Baikštyte

2) 17:30 - 19:00 - pamoka arba pastatyminė repeticija su Anželika Cholina

Mokymo procesas savyje apima šias kryptis:

1) Klasikinio šokio pamokoje su Živile Baikštyte mokiniai, teoriškai ir praktiškai, mokosi klasikinio šokio metodikos ir atlikimo meno. Pamoka susidaro iš klasikinio šokio kombinacijų prie atramos, salės viduryje, šuolių, sukinių bei puantų technikos. Metodinės žinias Ž.Baikštytė perduoda pasitelkdama ne tik asmeninę baleto solistės patirtį, bet ir remiasi Agripinos Vagonovos klasikinio šokio metodika, kurią susistemino ir perdavė Jolanta Vymerytė.

2) Anželikos Cholinos pamokoje vyksta mokinio virsmas į artistą — naudodama savo unikalią metodiką, apjungdama įvairias šokio technikas ir aktorinio meistriškumo žinias, spektaklio ar choreografinių eskizų pastatyminio proceso metu, choreografė atskleidžia mokinio vidų ir padeda susiformuoti jo individualybei.

Kaina:

1 mėn. Meistriškumo klasės kaina - 400 Eur

Akivaizdus pirmųjų mokslo metų rezultatas - ACH teatro šokio spektaklio “JAUNYSTĖ arba scenarijai pagal kuriuos gyvena tėvai ir vaikai” premjera, kuri įvyko 2023 m. liepos mėn. ir buvo parodyta 6 kartus įvairiuose Lietuvos miestuose. Šiame spektaklyje dalyvauja visi — dvylika ACH Meistriškumo klasės mokinių. “Jaunystė” jau įgavo didžiulį populiarumą, yra sėkmingas, repertuarinis spektaklis, kuris bus rodomas ne vieną sezoną, todėl natūraliai susidursime su jaunųjų artisų, kurie šiame spektaklyje šoka VAIKUS, kaita — vaikai užauga, todėl šiais metais nuspręsta į Meistriškumo klasę kviesti mokinius nuo 11 metų, kurie, laikui bėgant, galėtų pakeisti “Jaunystėje” esamus vaikus-artistus, o šie galėtų šokti jau kituose choreografės darbuose. Anželika Cholina savo Meistriškumo klasės mokinius kviečia dalyvauti ne tik ACH teatro pastatymuose — LTBA Kauno filialo mokinės dalyvauja Kauno muzikinio teatro, Anželikos Cholinos kurtame balete pagal A.Šenderovo muziką “Dezdemona”, kuriame sukūrė Jago dukters vaidmenis.

Linkime sėkmės visiems stojantiesiems ir iki susitikimo kelyje į baleto ir šokio meno aukštumas!

Dalyvio bilietas

  • Registracija į atranką

    Atranka vyks 2023 m. rugsėjo 10 d. (sekmadienį), 12 val. Gedimino pr. 22, Vilnius. Dalyvauti atrankoje kviečiami visi norintys mokytis mergaitės ir berniukai nuo 11 metų. Atranka į Meistriškumo klasę vyks šia tvarka: 12:00 - klasikinio šokio pamoka su Živile Baikštyte 13:30 - klasikinės variacijos arba šiuolaikinio šokio peržiūra (galima šokti ir variaciją, ir šiuolaikinį šokį) Turėti su savimi repeticijų rūbus ir muzikos įrašą.

    0,00 €
    Pardavimas baigtas

Iš viso

0,00 €

Bendrinti šį renginį

bottom of page