top of page
LTBA_a_ch_meistriskumo_klase_baletas_edited.png

Data: 2022/ 23

Vieta: LTBA Gedimino namai, Vilnius

Mokytojai: Andželika Cholina ir Živilė Baikštytė

A|CH Meistriškumo klasė 
prie LTBA

Iki 10 geriausių Baleto mokinių, kurie pasirodys A|CH Teatro spektaklyje kartu su Lietuvos žvaigždėmis

KOKS YRA MEISTRIŠKUMO KLASĖS TIKSLAS? 

 

Tapti profesonaliu teatro artistu.

 

Pasiruošti ir įgauti patirties pasirodyti A|CH teatro scenoje, šokio spektaklyje, su Lietuvos žvaigždėmis.  *Premjera numatoma 2023 m. birželio mėnesį.

 

Įgauti vieno sezono nemokamą sceninę praktiką teatre. 

Turėti dvi profesijas: savo pasirinktą bei teatro artisto. (A|CH teatras artistams suteikia galimybę turėti laisvą grafiką, kuris leistų turėti du darbus).

meistriskumo_klae_andzelika_cholina_prie_ltba.png

1-oji privati Baleto Akademija Lietuvoje

Prestižas, kokybė, elegancija

Apie

Apie meistriškumo klasę:

Pristatome absoliučiai naują galimybę pažengusiems visų baleto mokyklų mokiniams, kurie savo gyvenime svajoja turėti dvi profesijas! Anželikos Cholinos šokio teatras ir Lietuvos tarptautinė baleto akademija kuria Meistriškumo klasę, kurioje mokiniai tobulins savo klasikinio šokio įgūdžius ir bus kviečiami dalyvauti a|ch teatro pastatymuose.

 

Meistriškumo klasės darbo planas:

1 dalis - Klasikinio šokio meistriškumo pamoka su LNOBT pedagoge-repetitore Živile Baikštyte. Trukmė - 90 min.

2 dalis - Pastatyminis darbas su režisiere-choreografe Anželika Cholina. Trukmė - 90 - 120min.

 

Užsiemimų laikas: 

Sekmadieniais nuo 15.00 iki 18.30 val. (nuo rugsėjo 11 d.)

 

Tikslas: 

Šokti specialiai šiai klasei kuriamame A|CH teatro šokio spektaklyje, kurio premjera numatoma 2023 m. birželio mėnesį, garantuojant mokiniams vieno sezono nemokamą sceninę praktiką.

 

Klasės dydis: 

iki 10 mokinių.

 

Vieta: 

LTBA Gedimino namai (Gedimino pr. 22, Vilnius).

 

Kaina: 

Už abi pamokos dalis (už vieną dieną) - 100 EUR.

 

Režisierė-choreografė Anželika Cholina:

"Tokios klasės reikalingumo idėja gimė bestebint dabartinę jaunų ir nepaprastai gabių šokėjų kartą, kurią užaugino privačios baleto ir šokio mokyklos. Manau, kad studijos šioje Meistriškumo klasėje bus puiki tolesnio savęs tobulinimo galimybė tiems, kas orientuoja save į kitas profesijas, bet kartu ir visam gyvenimui yra įsimylėję šokį. Mano pastatymų praktika a|ch teatre, kur vienoje scenoje susitinka profesionalūs artistai ir kitų profesijų žmonės parodo, kad šokio menas profesionalų rankose tampa prieinamas visoms meniškoms širdims."

 

Pedagogė-repetitorė Živilė Baikštytė:

"Baleto mokyklos mokinio paruošimas scenai ir jo virsmas į profesionalų baleto artistą vyksta per kruopštų individualų darbą, atsižvelgiant į kiekvieno mokinio asmeninius gabumus ir kūno specifiką. Ši Meistriškumo klasė man - ilgametės sceninės patirties žinių perdavimas, solisto formavimas, metodinės žinios ir baleto įgūdžių tobulinimas viename."

 

LTBA vadovė Kristina Sliesoraitienė:

"Mūsų mokyklos veikla jau dvylika metų padeda vaikams augti balete, įstoti į Nacionalinę M.K. Čiurlionio menų mokyklą bei kitas prestižines pasaulio mokyklas, gauti profesionalaus baleto artisto diplomą. Kaip vadovei, man rūpi visi mokyklos mokiniai, todėl pajutau, kad egzistuoja ir kitų interesų grupė - tai mokiniai, kurie, kaip pagrindinę, nori rinktis kitą profesiją, bet lygiai taip pat nori ir šokti.Tikimės, kad šios inovatyvios galimybės dėka įgyvendinsime daugelio jaunų žmonių svajonę šokti profesionalioje scenoje ir turėti dvi lygiavertes profesijas."

LTBA_a_ch_meistriskumo_klase_baletas.JPG

A|CH Teatro spektaklių galerija

bottom of page