Lietuvos tarptautinės baleto akademojos

Mokytojai

Ir kolektyvas

Kristina Sliesoraitienė – direktorė, Lietuvos tarptautinės baleto akademijos įkurėja.

Baigusi LKKA sportinių šokių katedrą. 15 metų profesionaliai šokusi sportinius šokius “Sūkuryje”. Lietuvos 10-ties šokių, Lotynų Amerikos šokių čempionė, bei daugelio pasaulio varžybų prizininkė.

28 metų patirtis kuriant, ieškant talentų ir vadovaujant baleto, sportinių šokių, meninės gimnastikos kolektyvams, mokykloms, klubams. Sukūrusi unikalią kūdikių-vaikų programą, surengusi virš 60 konkursų ir varžybų, apie 100 koncertų ir pasirodymų, 40 šokio ir sporto stovyklų, 12 seminarų, vadovavusi 4 baleto spektaklių pastatymams.

Šiuo metu savininkė ir vadovė:

• “Lietuvos tarptautinė baleto akademija”

• ”Gimnastikos mokykla.lt

• “Kristinoss šokių namai”

Žilvinas Beniuševičius – LTBA meno vadovas, baleto, šiuolaikinio šokio mokytojas

2000 m. – 2009 m. Baigęs Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą, baleto skyrių. (Mokytojai – Aleksandras Semionovas, Aušra Gineitytė, Goda Laurinavičiūtė ir kt.)

2009 m. – 2015 m. Muzikos ir teatro akademija . Choreografo bei šokio pedagogo kvalifikacija. (Kurso vadovai Andželika Cholina , Jolanta Vymerytė)

2009 m. – 2015 Nacionalinio operos ir baleto teatro baleto artistas.

2015 m. – 2016 m.  Baleto artistas trupėje „Le Palais D’hiver St Petersbourg“ (Prancūzija) trupės vadovas-choreografas François Mauduit (Moriso Bežaro trupės solistas).

2016 m. – 2018 m. Baleto ir šiuolaikinio šokio pedagogas, choreografas (Eglės Špokaitės baleto mokykla).

2018 m -. Meno vadovas Lietuvos tarptautinėje baleto akademijoje, baleto ir šiuolaikinio šokio pedagogas, choreografas.

Meninė veikla

Nuo 2009 m. šokęs Nacionliniame Operos ir Baleto teatre ir dirbęs su žymiais baleto pasaulyje chorografais tokiais kaip Itzik Galili (Izraelis), Krzysztofas Pastoras (Lenkija), Michael Corder (Didžioji Britanija), Kirill Simonov (Rusija) Johan Kobborg (Danija), Henrikas Majorovas (Rusija), Andrej Melanjin (Rusija), Didy Veldman (Olandija) ir kt.  ir šokęs jų bei kitų žymių choreografų pastatymuose tarp kurių yra pasaulinio garso: ,,Rusiškas Hamletas” “Raudonoji Žizel” Choreo. Boris Eifman (Rusija) ,,Bajaderė” (Chore. Marius Petipa, Chore. Statytojai Altynai Asylmuratova, Liudmila Kovaliova (Rusija) 2007), ,,Gulbių Ežeras” ( Marius Petipa Ir Levo Ivanovo Choreografija, Konstantino Sergejevo (Rusija) redakcija 2004) ir kt.

Aktyviai dalyvauja padagoginėje veikloje, gilina žinias šokio, choreografijos bei pedagogo srityse Lietuvos bei tartptautiniuose mokymuose bei seminaruose (“Progressing Ballet Technique (PBT)” (Anglija) , “Teacher observation programme” – Royal Ballet School (UK), “ImpulsTanz” (Austrija), “Vasaros šokio mokykla” (Lietuva) “GAGA Intensive” (Izraelis) ir kt.

Aušra Beniuševičienė – LTBA meno vadovė, baleto mokytoja

Aušra Beniuševičienė baigė M.K. Čiurlionio menų mokyklos baleto skyrių (mokytojos J. Vymerytės klasėje), yra profesionali pedagogė, įgyjusi bakalauro laipsnį ,,Lietuvos Edukologijos Universitete”. Nuo 2012 m. ,,Eglės Špokaitės baleto mokyklos” klasikinio šokio pedagogė, nuo 2018 m. ,,Lietuvos tarptautinės baleto akademijos” meno vadovė, 2019 m. ,,Lithuania ballet grand prix” tarptautinio baleto ir šiuolaikinio šokio konkurso viena iš kūrėjų ir organizatorių.

Aušra Beniuševičienė yra baleto pedagogė, ugdanti ir atskleidžianti jaunuosius Lietuvos baleto talentus. Jos mokinė  Krista Vaitkevičiūtė yra pirmoji lietuvė įstojusi į pasaulio reitinguose pirmaujančią ,,Royal Ballet School” Londone. Liepa Mikaliūnaitė įstojo į stipriausias baleto mokyklas JAV: ,,Ellison Ballet” ir ,,ABT JKO school”. Eilė jos mokinių mokosi M.K. Čiurlionio menų mokykloje. Nuo 2020 LTBA ruošia būsimus baleto artistus. Jos mokiniai yra tarptautinių konkursų nugalėtojai užsienyje ir Lietuvoje. Aušros Beniuševičienės choreografijos yra baleto mokinių atliekamos didžiosiose Lietuvos teatrų scenose LNOBT, LNDT, laimėjusios konkursuose užsienyje ir Lietuvoje. Ji su Žilvinu Beniuševičiumi yra pirmieji Lietuvoje, pradėję dėstyti ,,Progressing Ballet Technique” (PBT). Kvalifikacijos kėlimo kursai: Intensive Teacher observation programme Royal Ballet School (Londonas), Baleto pedagogikos tobulinimo ir kompetencijos kėlimo seminarų ciklas su doc. J. Vymeryte (Vilnius) ir kt.

Aušros mintis apie baleto mokinių ugdymą: ,,Baleto mokymas man yra darbas, į kurį kasdien einu su laukimu ir noru padėti savo mokiniams žengti dar vieną mažą žingsnelį pirmyn link svajonės šokti. Didžiausias džiaugsmas – matyti mokinių degančias akis ir nuoširdžias pastangas iš visų jėgų atlikti nelengvas būsimam profesionaliam baleto šokėjui reikalingas užduotis. Kiekviena pamoka yra prisilietimas ne tik prie taisyklingai ištemptos pėdutės, bet ir prie jauno žmogučio jautrios sielos. Baletas yra kalba be žodžių, kuri kartais jautriu judesiu atstoja tūkstančius sakinių… Džiaugiuosi turėdama galimybę dalintis žiniomis ir meile baletui su savo mokiniais”.

Rasa Drazdauskaitė – baleto mokytoja (Kaunas)

2018 – dabar Lietuvos Tarptautinė Baleto Akademija LTBA
Meno vadovė – baleto mokytoja
2011 – 2018 m. Eglės Špokaitės baleto mokykla
Projektų vadovė – baleto mokytoja
 2007 – 2017 m. Kauno Žiemos sporto mokykla ,,Baltų Ainiai”
Meninio ugdymo pedagogė – choreografė
2015 – 2015 m.  Kauno Valstybinis Muzikinis teatras
Choreografo asistentė – repetitorė
1987 – 2008 m. Kauno Valstybinis Muzikinis teatras
Baleto solistė
 1994 – 2007 m. Kauno m. gimnastikos sporto mokykla (pakeistas pavadinimas į Kauno Centro sporto mokykla)
Choreografė – meninio ugdymo pedagogė
 1979 m. įstojo į Kauno J. Naujalio meno mokyklą – 1987 m.baigė Vilniaus choreografijos mokyklą;
Baleto artistės kvalifikacija
2002 – 2007 m. Lietuvos Kūno Kultūros Akademija;
Aukštasis, Bakalauro diplomas, sporto bakalauro kvalifikacinis laipsnis, trenerio profesinė kvalifikacija
Kvalifikacijos kėlimo kursai:
Royal Ballet School, Intensive Teacher Observation Programme
Baleto artistė. 1979 m. įstojo į Kauno Juozo Naujalio vidurinę meno mokyklą choreografijos skyrių. 1987 m. baige Vilniaus choreografijos mokyklą (pedagogai Natalija Nagač – Kairienė, Milda Stepukaitė – Narbutienė, Albina Januškaitė – Lenortavičienė).
Lietuvos teatrų sąjungos Kauno skyrius,  Fortūnos diplomas už Marijos – Princesės vaidmenį P. I. Čaikovskio balete ,, Spragtukas” Kauno muzikiniame teatre 1999 m., Lietuvos teatrų sąjungos Kauno skyrius –  Fortūnos diplomas už Žorž Sand vaidmenį Kauno muzikiniame teatre 2006 m. Už nuopelnus teatrui – Lakštingala. 2008 m apdovanota Kauno valstybinio muzikinio teatro aukso garbės ženklu.

Viktorija Sklizmantienė – baleto mokytoja

1990 metais baigė M.K. Čiurlionio meno mokyklos baleto skyrių ir buvo priimta į Operos ir baleto teatrą , baleto artistės pareigoms. Turį įgijusi baleto artistės 20 metų stažą, su baleto trupe apkeliavusi daug užsienio šalių ir dalyvavusi daugybėje pastatymų.
Mokėsi Edukologijos universitete, šokio pedagogikos kurse.
10 metų dirba baleto mokytoja LTBA, prieš tai buvusioje Eglės Špokaitės ir Kristinos Sliesoraitienės baleto mokykloje.
7 metus dirbo baleto mokytoja Asmenybės ugdymo centre ” Motus”.
3 metus dirbo šokių klube ” Ratuto” choreografijos mokytoja .
Šių metų Tarptautiniame baleto konkurse debiutavo su savo mokinėmis, iš  užemė prizines vietas .
Yra išklausiusi baleto pedagogikos tobulinimo ir kompetensijos kėlimo seminarų ciklą LTBA pas Doc. Jolantą Vymerytę.

Viktorija Naumova – baleto mokytoja, choreografė

Sigita Juraškaitė – Šiuolaikinio ir modernaus šokio mokytoja, choreografė.

Audronė Kaškelevičienė – baleto mokytoja.

Audronė Kaškelevičiene gimusi 1980 m. Mokėsi M.K. Čiurlionio menų gimnazijoje,kurią baigusi  1999m. Įgijo baleto artistės ir baleto pedagogės kvalifikaciją. Vėliau mokėsi Vilniaus universitete istorijos. Baigė padagogikos ir meistriškumo kursą pas Docentę Jolantą Vymeryte.

Nuo 1999m.-2014m.dirbo Operos ir baleto teatre baleto artiste,kur šoko visuose klasikinio ir neoklasikinio baleto spektakliuose .
Nuo 2011 m.pradejo pedagogės karjerą, vedė klasikines baleto pamokas dailiojo čiuožimo vaikams, vėliau dirbo ir su gimnastėmis.Nuo 2012 metų pradėjo dirbti tuometinėje “Eglės Špokaitės  ir Kristinos Sliesoraitienės baleto mokykloje”,dabar jau “LTBA akademijoje”,kur dirba iki šiol.
Turi darbo patirties su įvairaus amžiaus vaikais nuo 4 metų. Su savo paruoštais mokiniais kiekvienais metais dalyvauja įvairiuose konkursuose  Lietuvoje ir užsienyje ,kuriuose džiaugiasi aukštais pasiekimais.

Judita Grabauskienė – baleto mokytoja

Darija Mitiulina – gimnastikos mokytoja

Asta Žiliuvienė – baleto mokytoja

1987 m. baigė M. K. Čiurlionio meno mokyklos baleto skyrių ir buvo priimta į Klaipėdos muzikinį teatrą. Nuo
1990 m. dirbo Kauno Valstybiniame muzikiniame teatre. Įgijusi 20-ies metų baleto artistės stažą. Dirbo
baleto studijoje “Developpe“ meno vadove-choreografe, Kauno centro sporto mokykloje meninės
gimnastikos choreografe bei sportinių šokių klubuose „Kaspinas“ ir „Santaka“ choreografe.
LTBA (buvusioje Eglės Špokaitės ir Kristinos Sliesoraitienės baleto mokykloje) dirba baleto mokytoja nuo
Kauno filialo įkūrimo pradžios.
Išklausiusi baleto pedagogikos tobulinimo ir kompetencijos kėlimo seminarų ciklą LTBA pas Doc. Jolantą
Vymerytę.

Albina Lenortavičienė – baleto mokytoja

1979m baigė M.K Čiurlionio meno mokyklos baleto skyrių. Įgijo baleto artistės diplomą. 37 metus dirbo Kauno Valstybiniame muzikiniame teatre baleto artistė, pedagoge – repetitore baleto trupėje.
1984-86m. stažavosi Maskvos akademinėje baleto mokykloje, įgijo klasikinio – charakterinio šokio ir repetirotės diplomą.
10 metų dirba LTBA baleto mokykloje, prieš tai buvusioje E. Špokaitės ir K. Sliesoraitienės mokykloje.

10 metų dirba Kauno choreografijos mokykloje baleto mokytoja. Šių metų tarptautiniame konkurse, 13 metų mokinė savo kategorijoje užėmė 2 -ąją vietą.

Svetlana Jasevičienė – gimnastikos trenerė

Aleksandra Ivanova – baleto mokytoja

Gennady Zhukovsky – baleto mokytojas

Jurgita Černiauskė – administratorė (Kaunas)

Skirmantė Makauskienė – administratorė

Baigė Vilniaus universiteto Pramonės ekonomikos fakultetą.
Dirbo Lietuvos profesinio techninio mokymo komitete, Lietuvos švietimo ministerijoje, Lietuvos kultūros ministerijoje, Vilniaus 17-ame notarų biure.
Nuo 2009 metų dirba VŠĮ Kristinos Sliesoraitienės projektai.
Daugkartinė Lietuvos, 2017 m.  Pasaulio ir 2017 m. Europos linijinių šokių čempionė.

LTMA_mokytoja_Vilma_Tiskeviciene

VILMA TIŠKEVIČIENĖ

Išsilavinimas

2014 – 2016 m. Klaipėdos universitetas, Menų fakulteto šokio katedra. Suteiktas Šokio magistras.

2007 – 2012 m. Klaipėdos Universitetas, Menų fakultetas, Teatro bakalauro kvalifikacinis laipsnis bei choreografo profesinė kvalifikacija.

Darbo patirtis

2012/09 – iki dabar Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Veterinarijos akademijos tautinių šokių kolektyvas „Džigūnas“, meno vadovė.

2011/09 – iki dabar Kauno choreografijos mokykla, istorinio-buitinio, pasaulio tautų šokio mokytoja.

2011/09 – iki dabar KTU tautinio meno ansamblis „Nemunas“, antroji šokių grupės vadovė.

2011/09 – 2013/08 Kauno „Santaros“ gimnazija, choreografijos mokytoja.

2011/02 – 2011/04 KTU tautinio meno ansamblis „Nemunas“, praktikantė.

2010/02 – 2010/04 Mažeikių choreografijos mokykla, šokio studija „Kauškutis“, praktikantė.

2013/10 – 2015/09 Kauno centro sporto mokykla, choreografė.

2020/09 – iki dabar VDU švietimo akademijos dėstytoja.

Dėstomi dalykai:

Istorinio – buitinis šokis

Pasaulio tautų šokis

Lietuvių liaudies šokis.

Kita veikla ir pasiekimai

Sulaukę pripažinimo mokytojos sukurti šokiai: „Mandra pelėda“, „Kas numynė tuos takelius“ , „Filipiniečių šokis“, „Tarantela“, „Skalbėjų branlis“, „Viduramžių merginos“, „Branlis“.

Sukurta choreografinė kompozicija/programa „Saulė ir žiedas“.

2014 – iki dabar Dainų švenčių pasiruošimui seminarų lektorė.

2014 – iki dabar Pasaulio Lietuvių dainų švenčių , Kauno dainų švenčių , Gaudeamus – baletmeisterė.

2011 m. Laimėta Amerikos lietuvių premija už geriausią 2011 m. sukurtą šokį.

Asmeninės savybės

Kūrybinga, atsakinga, miela, įsigilinanti į darbą, moka dirbti komandoje, taip pat ir su įvairaus dydžio grupėmis.