TVARKARAŠTIS 2020-2021

Ogmios miestas, Lakūnų 24 Vilnius

RUGPJŪČIO mėn. laikinas tvarkaraštis

 

Salė A

Tvarkaraštis nuo rugsėjo 1 d. ↓

PIRMADIENIS ANTRADIENIS TREČIADIENIS  KETVIRTADIENIS PENKTADIENIS
15.45 – 16.30

3 baleto kl.

Gimnastika

Mok. Ana

15.30 – 16.30

Šiuolaikinio šokio kl.

Mok.

15.30 – 16.30

Šokio kl. C

Mok.

15.30 – 16.30

Šiuolaikinio šokio kl.

Mok.

15.00 – 16.00

Šokio kl. C

Mok.

16.30 – 17.25

12-16 m. Gimnastika

Mok. Ana

16.30 – 17.45

3 baleto kl.

Mok. Audronė

16.30 – 18.00

Advance kl.

Mok.

16.30 – 17.45

3 baleto kl.

Mok. Audronė

16.00 – 17.30

Advance kl.

Mok.

17.30 – 18.15

2 baleto kl. Gimnastika

Mok. Ana

 

17.45 – 18.45

2 baleto kl.

Mok. Audronė

18.00 – 19.00

0-linė baleto kl.

Mok. Audronė

17.45 – 18.45

2 baleto kl.

Mok. Audronė

17.45 – 18.30

Baleto darželis + Mažyliai

Gimnastika

Mok. Ema/ Greta

18.15 – 19.00

1 baleto kl. Gimnastika

Mok. Ana

18.45 – 19.30

Šokio kl. A

Mok. Audronė/Ema

19.00 – 19.45

Šokio kl. B

Mok. Viktorija S.

18.45 – 19.30

Šokio kl. A

Mok. Audronė/ Ema

18.30 – 19.30

3 baleto kl.

Mok. Audronė

19.00-19.45

0-linė baleto kl. Gimnastika

Mok. Ana

 

 

Salė B

PIRMADIENIS ANTRADIENIS TREČIADIENIS KETVIRTADIENIS PENKTADIENIS
 

17.30 – 18.15

Mažylių B kl.

Mok. Viktorija S.

 

18.15 – 19.00

Šokio kl. B

Mok. Viktorija S.

 

 

 

 

 

18.00 – 18.35

Baleto darželio kl. B

Mok. Viktorija S./Ema/Aušrinė

 

17.30 – 18.15

Mažylių B kl.

Mok. Viktorija S.

 

18.15 – 18.50

Baleto darželio kl. C 4m.

Mok. Viktorija S.

 

 

18.00 – 18.35

Baleto darželio kl. B

Mok. Viktorija S./Ema/Aušrinė

 

18.40 – 19.25

Mažylių kl. C

Mok. Viktorija S./Aušrinė

 

17.30 – 18.30

0-linė baleto kl.

Mok. Audronė

 

 

 

19.00 – 19.35

Baleto darželio kl. C 4m.

Mok. Viktorija S.

18.40 – 19.25

Mažylių kl. C

Mok. Viktorija S./Aušrinė

Gedimino pr. 22, Vilnius

RUGPJŪČIO mėn. laikinas tvarkaraštis

 

Tvarkaraštis nuo rugsėjo 1 d.↓

PIRMADIENIS ANTRADIENIS TREČIADIENIS KETVIRTADIENIS PENKTADIENIS ŠEŠTADIENIS ŠEŠTADIENIS
14.45 – 16.00

4-5 baleto kl.

Mok. Aušra

15.00 – 16.30

4-5 baleto kl.

Mok. Aušra

15.00 – 16.30

4-5 baleto kl.

Mok. Aušra

15.30 – 16.30

4-5 baleto kl.

Mok. Aušra

 

12.00 – 12.40

Baleto darželio kl. D 3 m.

Mok. Ema/Aušrinė

 

11.00 -12.00

Progressing Ballet Technique (PBT)

Vyks Ogmios mieste

 

16.00 – 17.25

6-7 baleto kl.

Mok. Žilvinas

16.30 – 18.00

6-7 baleto kl.

Mok. Žilvinas

16.00 – 17.25

6-7 baleto kl.

Mok. Žilvinas

16.30 – 18.00

6-7 baleto kl.

Mok. Žilvinas

 

16.30 – 17.15

4-5 baleto kl.

Gimnastika

 

 

13.00-14.00

GAGA šiuolaikinio šokio improvizacija

Vyks Ogmios mieste

12.00-13.00

Puantų technika I

Vyks Ogmios mieste

17.30 – 18.45

Master class

Mok. Žilvinas

18.00 – 19.00

1- a baleto kl.

Mok. Aušra

17.30 – 18.45

Master class

Mok. Žilvinas

18.00 – 19.00

1- a baleto kl.

Mok. Aušra

17.15 – 18.00

6-7 baleto kl.

Gimnastika

14.00-15.00

Puantų technika II

Vyks Ogmios mieste

18.45 – 19.20

Baleto darželio kl. A 4m.

Mok.Aušra

19.00 – 19.45

Mažylių kl. A

Mok. Aušra

18.45 – 19.20

Baleto darželio kl. A 4m.

Mok. Aušra

19.00 – 19.45

Mažylių kl. A

Mok. Aušra

18.00 – 19.00

6-7 baleto kl.

Mok. Žilvinas

19.20 – 20.20

Vaikinų klasė

Mok. Žilvinas

19.45 – 21.15

Suaugusių pažengusių kl.

Mok. Aleksandra

19.20 – 20.20

Vaikinų klasė

Mok. Žilvinas

19.45 – 21.15

Suaugusių pažengusių kl.

Mok. Aleksandra

19.00 – 20.00

Master class

Mok. Žilvinas

Juozo Naujalio muzikos gimnazija, Kęstučio g. 85., Kaunas

 

PIRMADIENIS ANTRADIENIS TREČIADIENIS KETVIRTADIENIS PENKTADIENIS ŠEŠTADIENIS
17.40 – 18.15

Baleto darželio kl.

17.15 – 18.15

Pradinukų kl.

17.40 – 18.15

Baleto darželio kl.

18.15 – 19.00

Mažylių kl.

18.15 – 19.15

0 – inė baleto kl.

18.15 – 19.00

Mažylių kl.

 

K.Griniaus g. 2, Kaunas

A SALĖ

PIRMADIENIS ANTRADIENIS TREČIADIENIS KETVIRTADIENIS PENKTADIENIS ŠEŠTADIENIS
16.00 – 17.30

5 baleto kl.

16.00 – 17.30

Advance kl.

16.00 – 17.30

Advance kl.

16.00 – 17.00

Advance kl.

16.00 – 17.30

4 baleto kl.

17.35 – 19.05

Advance kl.

17.35 – 18.35

1 baleto kl.

17.35 – 19.05

5 baleto kl.

17.05 – 18.05

1 baleto kl.

17.35 – 18.50

2-3 baleto kl.

19.15 – 20.45

Suaugusių kl.

18.10 – 19.40

5 baleto kl.

 

 

B SALĖ

 

PIRMADIENIS ANTRADIENIS TREČIADIENIS KETVIRTADIENIS PENKTADIENIS ŠEŠTADIENIS
16.15 – 17.45

4 baleto kl.

15.00 – 15.45

4 baleto kl.

Charakterinis  šokis

16.15 – 17.45

4 baleto kl.

17.15 – 18.15

Pradinukų kl.

16.45 – 17.30

2-3 baleto kl.

Gimnastika

11. 00 – 12.00

5 baleto kl. + Advance kl.

Šiuolaikinis šokis

12.15 – 13.15

2-3 + 4 baleto kl.

Šiuolaikinis šokis

18.00 – 19.15

2-3 baleto kl.

 15.45 – 16.30

5 baleto kl.

Charakterinis šokis

18.00 – 19.15

2-3 baleto kl.

18.15 – 19.15

0 – inė baleto kl.

17.30 – 18.15

0-inė+ 1 baleto kl. + Mažylių kl.

Gimnastika

16.30 – 17.15

4 baleto kl.

Gimnastika

19.15 – 20.45

Suaugusių kl.

17.15 – 18.30

5 baleto kl.

Gimnastika

18.30 – 19.15

Advance kl.

Gimnastika