Stojamųjų egzaminų 2017 08 24 Vilniuje rezultatai

Vilnius, Gedimino pr. 22

Baleto darželio grupės
Pirmadienis
Baleto darželio A grupė (nuo 4 m.) - C SALĖ - Mok. Vidmantė Čepulytė
17.30 - 18.10 val.
Baleto darželio B grupė (nuo 4 m.) - C SALĖ - Mok. Vidmantė Čepulytė REGISTRACIJA UŽDARYTA!
18:15 - 18.55 val.
Mažylių studijos grupės
Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Mažylių B grupė (5-6 m.) - A SALĖ - Mok. Vidmantė Čepulytė REGISTRACIJA UŽDARYTA!
17.30 - 18.15 val.
Mažylių C grupė (5-6 m.) - B SALĖ - Mok. Gailė Butvilaitė
18.00 - 18.45 val.
Mažylių B grupė (5-6 m.) - B SALĖ - Mok. Vidmantė Čepulytė REGISTRACIJA UŽDARYTA!
18.15 - 19.00 val.
Mažylių A grupė (6-7 m.) - A SALĖ - Mok. Gailė Butvilaitė
17.30 - 18.15 val.
Mažylių A grupė (6-7 m.) - A SALĖ - Mok. Vidmantė Čepulytė
18.15 - 19.00 val.
- - Mažylių C grupė (5-6 m.) - A SALĖ - Mok. Gailė Butvilaitė
18.15 - 19.00 val.
Pradinukų studijos grupės
Antradienis Ketvirtadienis
Pradinukų A grupė (7-8 m.) - B SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
18.45 - 19.45 val.
Pradinukų A grupė (7-8 m.) - A SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
17.30 - 18.30 val.
Vyresniųjų pradinukų grupės
Pirmadienis Trečiadienis
Vyresniųjų pradinukų A grupė (9-10 m.) - A SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
15.00 - 16.00 val.
Vyresniųjų pradinukų A grupė (9-10 m.) - B SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
15.00 - 16.00 val.
0-linė baleto klasė
Pirmadienis Antradienis Ketvirtadienis
0-linė baleto klasė Gimnastika - A SALĖ - Mok. Svetlana Jasevičienė
19.05 - 19.50 val.
0-linė baleto klasė - B SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
17.40 - 18.40 val.
0-linė baleto klasė - A SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
18.30 - 19.30 val.
III parengiamoji baleto klasė
Pirmadienis Trečiadienis Penktadienis
III parengiamoji baleto klasė Gimnastika - B SALĖ - Mok. Svetlana Jasevičienė
17.35 - 18.20 val.
III parengiamoji baleto klasė - B SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
17.00 - 18.00 val.
III parengiamoji baleto klasė - A SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
15.00 - 16.00 val.
III parengiamoji baleto klasė - B SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
18.20 - 19.20 val.
- -
IV parengiamoji baleto klasė
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis ketvirtadienis Penktadienis
IV parengiamoji baleto klasė 1 - GIMNASTIKA - B SALĖ - Mok. Svetlana Jasevičienė
16.50 - 17.35 val.
IV parengiamoji baleto klasė - B SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
16.35 - 17.35 val.
IV parengiamoji baleto klasė - B SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
16.00 - 17.00 val.
IV parengiamoji baleto klasė - A SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
16.30 - 17.30 val.
IV parengiamoji baleto klasė - B SALĖ - Mok. Aušra Šimkutė
17.00 - 18.00 val.
IV parengiamoji baleto klasė 2 - GIMNASTIKA - B SALĖ - Mok. Svetlana Jasevičienė
17.35 - 18.20 val.
- - - -
II baleto klasė
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
II baleto klasė - B SALĖ - Mok. Henrita Ignatavičienė
15.15 - 16.45 val.
II baleto klasė - B SALĖ - Mok. Henrita Ignatavičienė
15.15 - 16.35 val.
II baleto klasė - A SALĖ - Mok. Henrita Ignatavičienė
15.15 - 16.45 val.
II baleto klasė - A SALĖ - Mok. Henrita Ignatavičienė
15.15 - 16.30 val.
II baleto klasė - DĖMESIO OGMIOS MIESTAS!!! A SALĖ - Mok. Henrita Ignatavičienė
15.30 - 17.00 val.
II baleto klasė Gimnastika - B SALĖ - Mok. Svetlana Jasevičienė
16.50 - 17.35 val.
- II baleto klasė MODERNUS ŠOKIS - A SALĖ - Mok. Erika Vizbaraitė Vaičiulienė
17.00 - 18.00 val.
- -
Advance baleto klasė
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Advance baleto klasė Gimnastika - A SALĖ - Mok. Svetlana Jasevičienė
16.00 - 16.45 val.
Advance baleto klasė - A SALĖ - Mok. Aleksandra Ivanova
16.00 - 17.30 val.
Advance baleto klasė Modernus šokis - A SALĖ - Mok. Erika Vizbaraitė Vaičiulienė
18.00 - 19.00 val.
Advance baleto klasė - B SALĖ - Mok. Aleksandra Ivanova
16.00 - 17.30 val.
Advance baleto klasė - A SALĖ - Mok. Aleksandra Ivanova
16.00 - 17.30 val.
Advance baleto klasė - A SALĖ - Mok. Aleksandra Ivanova
16.50 - 17.55 val.
- Advance baleto klasė - A SALĖ - Mok. Aleksandra Ivanova
19.00 - 20.00 val.
- -
Modernaus šokio klasė
Antradienis Trečiadienis Penktadienis Šeštadienis
Modernaus šokio klasė - GIMNASTIKA - A SALĖ - Mok. Laura Urbonaitė
15.15 - 16.00 val.
Modernaus šokio klasė Modernus šokis - B SALĖ - Mok. Erika Vizbaraitė Vaičiulienė
19.00 - 20.00 val.
Modernaus šokio klasė - B SALĖ - Mok. Viktorija Naumova
16.00 - 17.00 val.
Modernaus šokio klasė - A SALĖ - Mok. Viktorija Naumova
15.00 - 16.00 val.
Suaugusiųjų grupės
Pirmadienis Trečiadienis
Suaugusiųjų pažengusių grupė - A SALĖ
20.00 - 21.30 val.
Suaugusiųjų pažengusių grupė - A SALĖ
20.00 - 21.30 val.