GEGUŽĖS 1 DIENĄ MOKYKLA NEDIRBS

Vilnius, Gedimino pr. 22

Baleto darželio grupės
Pirmadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Baleto darželio A grupė (nuo 4 m.) - C SALĖ
17.30 - 18.10 val.
GIMNASTIKA (5-7 m.) - GEDIMINO PR. B SALĖ
17.30 - 18.15 val.
GIMNASTIKA (4-5 m.) - OGMIOS M. B SALĖ
18.00 - 18.45 val.
Baleto darželio B grupė (nuo 4 m.) - C SALĖ REGISTRACIJA UŽDARYTA!
18:15 - 18.55 val.
- -
Mažylių studijos grupės
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
GIMNASTIKA (6-7 M.) - GEDIMINO PR. A SALĖ
19.05 - 19.50 val.
Mažylių B grupė (5-6 m.) - A SALĖ REGISTRACIJA UŽDARYTA!
17.30 - 18.15 val.
Mažylių C grupė (5-6 m.) - B SALĖ
18.00 - 18.45 val.
GIMNASTIKA (5-7 m.) - GEDIMINO PR. B SALĖ
17.30 - 18.15 val.
GIMNASTIKA (6-7 m.) - OGMIOS M. B SALĖ
17.15 - 18.00 val.
- Mažylių A grupė (6-7 m.) - A SALĖ
18.15 - 19.00 val.
- Mažylių B grupė (5-6 m.) - B SALĖ REGISTRACIJA UŽDARYTA!
18.15 - 19.00 val.
Mažylių A grupė (6-7 m.)
17.30 - 18.15 val.
- - - - GIMNASTIKA (4-5 m.) - OGMIOS M. B SALĖ
18.00 - 18.45 val.
- - - - Mažylių C grupė (5-6 m.) - A SALĖ
18.15 - 19.00 val.
Pradinukų studijos grupės
Antradienis Ketvirtadienis Penktadienis
Pradinukų A grupė (7-8 m.) - B SALĖ
18.45 - 19.45 val.
Pradinukų A grupė (7-8 m.) - A SALĖ
17.30 - 18.30 val.
GIMNASTIKA (7-13 m.) - OGMIOS M. B SALĖ
15.45 - 16.30 val.
0-linė baleto klasė
Pirmadienis Antradienis Ketvirtadienis
0-linė baleto klasė Gimnastika - A SALĖ
19.05 - 19.50 val.
0-linė baleto klasė - B SALĖ
17.40 - 18.40 val.
0-linė baleto klasė - A SALĖ
18.30 - 19.30 val.
III parengiamoji baleto klasė
Pirmadienis Trečiadienis Penktadienis
III paren. baleto klasė Gimnastika sale B
17.35 - 18.20 val.
III paren. baleto klasė - B SALĖ
17.00 - 18.00 val.
III paren. baleto klasė - A SALĖ
15.00 - 16.00 val.
III parengiamoji baleto klasė - B SALĖ
18.20 - 19.20 val.
- -
IV parengiamoji baleto klasė
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis ketvirtadienis Penktadienis
IV parengiamoji baleto klasė 1 - GIMNASTIKA - SALĖ B
16.50 - 17.35 val.
IV parengiamoji baleto klasė - B SALĖ
16.35 - 17.35 val.
IV paren. baleto klasė - B SALĖ
16.00 - 17.00 val.
IV paren. baleto klasė - A SALĖ
16.30 - 17.30 val.
IV paren. baleto klasė - B SALĖ
17.00 - 18.00 val.
IV pareng. baleto klasė 2 - GIMNASTIKA - B SALĖ
17.35 - 18.20 val.
- - - -
II baleto klasė
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
II baleto klasė - B SALĖ
15.15 - 16.45 val.
II baleto klasė - B SALĖ
15.15 - 16.35 val.
II baleto klasė - A SALĖ
15.15 - 16.45 val.
II baleto klasė - A SALĖ
15.15 - 16.30 val.
II baleto klasė - DĖMESIO OGMIOS MIESTAS!!! SALĖ A
15.30 - 17.00 val.
II baleto klasė Gimnastika - B SALĖ
16.50 - 17.35 val.
- II baleto klasė MODERNUS ŠOKIS - SALĖ A
16.45 - 17.45 val.
- -
Advance baleto klasė
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Advance baleto kl. + Moder. š. klasė Gimnastika - A SALĖ
16.00 - 16.45 val.
Advance baleto klasė - A SALĖ
16.00 - 17.30 val.
Advance baleto klasė Modernus šokis - A SALĖ
17.45 - 18.45 val.
Advance baleto klasė - B SALĖ
16.00 - 17.30 val.
Advance baleto klasė - A SALĖ
16.00 - 17.30 val.
Advance baleto klasė - A SALĖ - Mok. Aleksandra Ivanova
16.50 - 18.20 val.
- Advance baleto klasė - A SALĖ
18.45 - 20.00 val.
- -
Modernaus šokio klasė
Pirmadienis Trečiadienis Penktadienis Šeštadienis
Advance baleto klasė + Modernaus š. kl. Gimnastika - A SALĖ
16.00 - 16.45 val.
Moder. š. kl. Modernus šokis - B SALĖ
18.45 - 19.45 val.
Modernaus š. kl. - B SALĖ
16.00 - 17.00 val.
Modernaus šokio klasė - A SALĖ
15.00 - 16.00 val.
Suaugusiųjų grupės
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis
Suaugusiųjų pažengusių grupė - A SALĖ
20.00 - 21.30 val.
Suaugusiųjų pradedančiųjų grupė - A SALĖ
20.00 - 21.30 val.
Suaugusiųjų pažengusių grupė - A SALĖ
20.00 - 21.30 val.
Suaugusiųjų pradedančiųjų grupė - A SALĖ
20.00 - 21.30 val.