Baleto skyrius

Baleto skyriuje klasikinio šokio (baleto) gali mokytis visi norintys bei gebantys vaikai ir suaugusieji. Mokomasi klasėse, bet dėmesys skiriamas kiekvienam. Mokymo programos yra skirtingos įvairiems mokinių lūkesčiams ir poreikiams patenkinti.

Akademinės klasės, šokio klasės. Programos pritaikytos ir nuolat atnaujinamos. Mūsų siekis – kad žmogus, besimokantis baleto, įgytų aukščiausio lygio žinias ir ugdytųsi visapusiškai. Savo veikloje vengiame pigaus ir greito rezultato, neskoningo meno pristatymo.

AKADEMINĖS KLASĖS

Akademinėse klasėse praėję atranką mokosi mokiniai nuo 6 iki 12/13 m. ir mokslo pabaigoje įgyja klasikinio šokio (baleto) pradmenų diplomą. Klasėje mokosi 1 – 2 m. amžiaus skirtumo vaikai.

Vyresni nei 12/13 metų mokiniai, gavę klasikinio šokio (baleto) pradmenų diplomą, gali tęsti mokslą ,,Advance” klasėje ir 16 m. gauti klasikinio šokio (baleto) pagrindų diplomą.

ŠOKIO KLASĖS

Šokio klasėse mokosi visi norintys vaikai nuo 4 iki 18 m. Vaikų grupės skirstomos pagal amžių. Vienoje grupėje mokosi nuo 1 iki 3 m. amžiaus skirtumo vaikai. Pagrindinis užsiėmimų akcentas – šokis.
Skatiname baleto studijos mokinius koncertinei, festivalinei veiklai. Pagrindinis baleto studijos tikslas yra vaikų džiaugsmas, baleto pažinimas, pabaigos metų spektaklis bei ryškūs pasirodymai didžiosiose miestų scenose.

BERNIUKŲ / VAIKINŲ KLASĖS

Baleto artistas – tai viena vyriškiausių profesijų, reikalaujanti ne tik puikaus fizinio pasirengimo, bet ir gebėjimo dirbti komandoje, gebėjimo asistuoti šokio partnerei. Mokymasis baleto nuo vaikystės berniukams formuoja įprotį nuolat užsiimti fizine veikla, kuri reikalinga ne tik puikiai formai palaikyti, bet ir labai padedanti bet kokiam sporte. Taip yra todėl, kad baleto pamokų metu yra stipriai ugdoma ištvermė, lankstumas, koordinacija, disciplina.